Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EF3330AA6AK
- Producător Kemet
- Cod produs:T145098
1,67lei
- Fără TVA:1,38lei
- 25 sau mai multe 1,31lei
- 91 sau mai multe 1,09lei
- 100 sau mai multe 1,03lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1200 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60EF3330AA6AK |
| Capacitanţa | 330nF |
| Dimensiuni carcasa | 13x4x9mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |