Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EF3330AA6AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145098
Distribuie
  • 1,67lei
  • Fără TVA:1,38lei
  • 25 sau mai multe 1,31lei
  • 91 sau mai multe 1,09lei
  • 100 sau mai multe 1,03lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1200 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60EF3330AA6AK
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 13x4x9mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%