Condensator poliester, 330nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C033301C00JO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144729
Distribuie
  • 2,62lei
  • Fără TVA:2,16lei
  • 70 sau mai multe 1,53lei
  • 150 sau mai multe 1,45lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2820 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 3.5x8.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%