Condensator poliester, 330nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3330DQ60K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145248
Distribuie
  • 2,66lei
  • Fără TVA:2,20lei
  • 10 sau mai multe 1,38lei
  • 100 sau mai multe 1,05lei
  • 189 sau mai multe 0,52lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3330DQ60K
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 7.2x3.5x6.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%