Condensator poliester, 330nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3330DQ60K
- Producător Kemet
- Cod produs:T144626
-
2,70lei
- Fără TVA:2,23lei
-
- 10 sau mai multe 1,40lei
- 100 sau mai multe 1,07lei
- 197 sau mai multe 0,50lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator poliester, 330nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3330DQ60K
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82DC3330DQ60K |
| Capacitanţa | 330nF |
| Dimensiuni carcasa | 3.5x7.5x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
