Condensator poliester, 330nF, 400V AC, 1.5kV DC, WIMA - MKS4S033306I00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144902
Distribuie
  • 16,99lei
  • Fără TVA:14,04lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1.5kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 17x34.5x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%