Condensator poliester, 330nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G033304F00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144905
Distribuie
  • 2,68lei
  • Fără TVA:2,22lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 8x15x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%