Condensator poliester, 330nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI33305030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145166
Distribuie
  • 3,03lei
  • Fără TVA:2,50lei
  • 1400 sau mai multe 2,98lei
  • 2800 sau mai multe 2,88lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MI33305030K
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 18x7.5x13.5mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%