Condensator poliester, 330nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II3330AA30K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145133
5,14lei
- Fără TVA:4,25lei
- 10 sau mai multe 2,98lei
- 50 sau mai multe 1,98lei
- 116 sau mai multe 1,88lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1981 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60II3330AA30K |
| Capacitanţa | 330nF |
| Dimensiuni carcasa | 18x5x11mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |