Condensator poliester, 330nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II3330AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145133
Distribuie
  • 5,14lei
  • Fără TVA:4,25lei
  • 10 sau mai multe 2,98lei
  • 50 sau mai multe 1,98lei
  • 116 sau mai multe 1,88lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1981 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60II3330AA30K
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%