Condensator poliester, 330nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II33305030K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145132
1,85lei
- Fără TVA:1,53lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60II33305030K |
| Capacitanţa | 330nF |
| Dimensiuni carcasa | 18x5x11mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |