Condensator poliester, 330nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II33305030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145132
Distribuie
  • 1,85lei
  • Fără TVA:1,53lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60II33305030K
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%