Condensator poliester, 330nF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-330NR10/100
Distribuie
  • 0,64lei
  • Fără TVA:0,53lei
  • 100 sau mai multe 0,40lei
  • 320 sau mai multe 0,32lei
  • 730 sau mai multe 0,30lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (490 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 12x3.9x8.8mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%