Condensator poliester, 27nF, VISHAY - BFC237066273
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144518
Distribuie
  • 3,38lei
  • Fără TVA:2,79lei
  • 5000 sau mai multe 3,33lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 27nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 27nF
Dimensiuni carcasa 4.5x9x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%