Condensator poliester, 2.5µF, 250V AC, 400V DC, KEMET - C4GAFUC4250AA0J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T144563
Distribuie
  • 27,76lei
  • Fără TVA:22,94lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 2.5µF
Tensiune de lucru max.: 250V AC, 400V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: {{Raster terminale}}
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Alias 4GAFUC4250AA0J
Capacitanţa 2.5µF
Curent de lucru max. 9A
Dimensiuni carcasa Ø18.5x33mm
Material Plastic
Rezistenţa ESR 4mΩ
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%