Condensator poliester, 2.5µF, 250V AC, 400V DC, KEMET - C4GAFUC4250AA0J
- Producător Kemet
- Cod produs:T144563
27,76lei
- Fără TVA:22,94lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 2.5µF
Tensiune de lucru max.: 250V AC, 400V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: {{Raster terminale}}
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
| Alias | 4GAFUC4250AA0J |
| Capacitanţa | 2.5µF |
| Curent de lucru max. | 9A |
| Dimensiuni carcasa | Ø18.5x33mm |
| Material | Plastic |
| Rezistenţa ESR | 4mΩ |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |