Condensator poliester, 22nF, VISHAY - BFC237884223
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144555
Distribuie
  • 21,18lei
  • Fără TVA:17,50lei
  • 2000 sau mai multe 20,24lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 22nF
Dimensiuni carcasa 6x15.5x26mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%