Condensator poliester, 2.2nF, VISHAY - BFC237514222
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144550
Distribuie
  • 9,20lei
  • Fără TVA:7,60lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 2.2nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 2.2nF
Dimensiuni carcasa 6x14x14.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%