Condensator poliester, 22nF, VISHAY - BFC237261223
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144540
Distribuie
  • 2,24lei
  • Fără TVA:1,85lei
  • 2000 sau mai multe 2,19lei
  • 3000 sau mai multe 2,13lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 22nF
Dimensiuni carcasa 4x10x12.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%