Condensator poliester, 22nF, VISHAY - BFC237179223
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144537
Distribuie
  • 2,24lei
  • Fără TVA:1,85lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 7.62mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 22nF
Dimensiuni carcasa 3x8x10mm
Dimensiuni terminale lung. 0,5mm
Material Plastic
Raster terminale 7.62mm
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%