Condensator poliester, 22nF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEM-22N/630
Distribuie
  • 0,77lei
  • Fără TVA:0,64lei
  • 50 sau mai multe 0,68lei
  • 100 sau mai multe 0,55lei
  • 310 sau mai multe 0,33lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 22nF
Dimensiuni carcasa 12x4x8mm
Dimensiuni terminale lung. 22mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%