Condensator poliester, 22nF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEM-22N/630
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145035
0,77lei
- Fără TVA:0,64lei
- 50 sau mai multe 0,68lei
- 100 sau mai multe 0,55lei
- 310 sau mai multe 0,33lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 22nF |
| Dimensiuni carcasa | 12x4x8mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 22mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |