Condensator poliester, 22nF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEB-22N/630
Distribuie
  • 0,77lei
  • Fără TVA:0,63lei
  • 50 sau mai multe 0,72lei
  • 100 sau mai multe 0,60lei
  • 280 sau mai multe 0,39lei
  • Disponibilitate:În Stoc (9509 buc.)
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 22nF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită, condensatoare neinductive
Dimensiuni carcasa 13x6x12mm
Dimensiuni terminale lung. 15mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%