Condensator poliester, 22nF, 400V DC, SR PASSIVES - MPEM-22NR7.5/400
Distribuie
  • 0,64lei
  • Fără TVA:0,53lei
  • 100 sau mai multe 0,40lei
  • 350 sau mai multe 0,28lei
  • 810 sau mai multe 0,27lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3920 buc.)
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 22nF
Dimensiuni carcasa 9.5x3.8x8mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%