Condensator poliester, 22nF, 220V AC, 630V DC, WIMA - MKS2J022201K00KO00
- Producător Wima
- Cod produs:T144720
1,79lei
- Fără TVA:1,48lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 22nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x13x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |