Condensator poliester, 22nF, 220V AC, 630V DC, WIMA - MKS2J022201K00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144720
Distribuie
  • 1,79lei
  • Fără TVA:1,48lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 22nF
Dimensiuni carcasa 7.2x13x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%