Condensator poliester, 22nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PF2220AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145191
Distribuie
  • 4,22lei
  • Fără TVA:3,48lei
  • 10 sau mai multe 2,76lei
  • 50 sau mai multe 2,32lei
  • 76 sau mai multe 1,30lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (349 buc.)
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60PF2220AA30K
Capacitanţa 22nF
Dimensiuni carcasa 13x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%