Condensator poliester, 22nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PF22205040K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145189
Distribuie
  • 1,30lei
  • Fără TVA:1,08lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60PF22205040K
Capacitanţa 22nF
Dimensiuni carcasa 13x4x9mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%