Condensator poliester, 22nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS2G022201C00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144719
Distribuie
  • 1,40lei
  • Fără TVA:1,16lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 22nF
Dimensiuni carcasa 3.5x8.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%