Condensator poliester, 2.2µF, VISHAY - BFC236845225
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144501
Distribuie
  • 16,29lei
  • Fără TVA:13,46lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 2.2µF
Dimensiuni carcasa 11x24x30mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%