Condensator poliester, 2.2µF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEM-2.2U/250
Distribuie
  • 1,80lei
  • Fără TVA:1,49lei
  • 50 sau mai multe 1,61lei
  • 79 sau mai multe 1,25lei
  • 184 sau mai multe 1,19lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2387 buc.)
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 20mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 2.2µF
Dimensiuni carcasa 23x12x20mm
Dimensiuni terminale lung. 22mm
Material Plastic
Raster terminale 20mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%