Condensator poliester, 22µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C052206D00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144889
Distribuie
  • 42,57lei
  • Fără TVA:35,18lei
  • 4 sau mai multe 26,83lei
  • 9 sau mai multe 25,40lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (335 buc.)
Capacitate condensator: 22µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 22µF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită
Dimensiuni carcasa 13x24x31,5mm
Raster terminale 27,5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%