Condensator poliester, 22µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C052206D00JJ00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144890
Distribuie
  • 29,90lei
  • Fără TVA:24,71lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 22µF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită
Dimensiuni carcasa 13x24x31,5mm
Dimensiuni terminale L 6mm
Raster terminale 27,5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±5%