Condensator poliester, 2.2µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C042204C00KI00
- Producător Wima
- Cod produs:T144862
3,49lei
- Fără TVA:2,88lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 2.2µF |
| Dimensiuni carcasa | 6x12.5x18mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |