Condensator poliester, 2.2µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C042204C00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144862
Distribuie
  • 3,49lei
  • Fără TVA:2,88lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 2.2µF
Dimensiuni carcasa 6x12.5x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%