Condensator poliester, 22µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F052207F00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144888
Distribuie
  • 37,47lei
  • Fără TVA:30,97lei
  • 1120 sau mai multe 35,79lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 22µF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită
Dimensiuni carcasa 19x32x41,5mm
Raster terminale 37,5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%