Condensator poliester, 22µF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IW5220AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145150
Distribuie
  • 39,72lei
  • Fără TVA:32,83lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60IW5220AA30K
Capacitanţa 22µF
Dimensiuni carcasa 41.5x16x28.5mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%