Condensator poliester, 220nF, VISHAY - BFC237872224
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144554
Distribuie
  • 22,74lei
  • Fără TVA:18,80lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 9x19x31.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%