Condensator poliester, 220nF, VISHAY - BFC237018224
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144508
Distribuie
  • 2,24lei
  • Fără TVA:1,85lei
  • 3000 sau mai multe 2,22lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 3.5x8x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%