Condensator poliester, 220nF, VISHAY - BFC236825224
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144500
Distribuie
  • 2,03lei
  • Fără TVA:1,68lei
  • 4000 sau mai multe 1,97lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 4.5x13.6x12.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%