Condensator poliester, 220nF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEB-220N10/250
Distribuie
  • 0,59lei
  • Fără TVA:0,49lei
  • 50 sau mai multe 0,53lei
  • 100 sau mai multe 0,46lei
  • 290 sau mai multe 0,35lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5380 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită, condensatoare neinductive
Dimensiuni carcasa 13x6x12mm
Dimensiuni terminale lung. 15mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%