Condensator poliester, 220nF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEB-220N10/250
- Producător SR Passives
- Cod produs:T144998
0,59lei
- Fără TVA:0,49lei
- 50 sau mai multe 0,53lei
- 100 sau mai multe 0,46lei
- 290 sau mai multe 0,35lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5380 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 220nF |
| Dimensiuni carcasa | 13x6x12mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 15mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |