Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D032203C00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144865
Distribuie
  • 4,34lei
  • Fără TVA:3,59lei
  • 10 sau mai multe 2,57lei
  • 78 sau mai multe 1,28lei
  • 180 sau mai multe 1,21lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (885 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 4x9x13mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%