Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D032201C00JF00
- Producător Wima
- Cod produs:T144709
1,55lei
- Fără TVA:1,28lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 220nF |
| Dimensiuni carcasa | 3.5x8.5x7.2mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 6mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |