Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D032201C00JF00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144709
Distribuie
  • 1,55lei
  • Fără TVA:1,28lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 3.5x8.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%