Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3220Z370K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145336
Distribuie
  • 3,01lei
  • Fără TVA:2,49lei
  • 5 sau mai multe 2,07lei
  • 10 sau mai multe 1,66lei
  • 50 sau mai multe 1,07lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5325 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC3220Z370K
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 7.2x3.5x7.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%