Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3220Z370K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145336
3,01lei
- Fără TVA:2,49lei
- 5 sau mai multe 2,07lei
- 10 sau mai multe 1,66lei
- 50 sau mai multe 1,07lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5325 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82EC3220Z370K |
| Capacitanţa | 220nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x3.5x7.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |