Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R66ED3220AA7AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145221
Distribuie
  • 2,43lei
  • Fără TVA:2,01lei
  • 25 sau mai multe 1,92lei
  • 80 sau mai multe 1,24lei
  • 186 sau mai multe 1,17lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (139 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R66
Caracteristici
Alias 66ED3220AA7AK
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 10x3x8mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%