Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3220DQ60J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T144621
Distribuie
  • 1,75lei
  • Fără TVA:1,45lei
  • 10 sau mai multe 0,90lei
  • 100 sau mai multe 0,70lei
  • 308 sau mai multe 0,32lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (20716 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3220DQ60J
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%