Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3220DQ60J
- Producător Kemet
- Cod produs:T144621
1,75lei
- Fără TVA:1,45lei
- 10 sau mai multe 0,90lei
- 100 sau mai multe 0,70lei
- 308 sau mai multe 0,32lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (20716 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82DC3220DQ60J |
| Capacitanţa | 220nF |
| Dimensiuni carcasa | 2.5x6.5x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |